KADIKÖY UYDU ANTEN SERVİSİ TV SİNYAL YOK ÇÖZÜMÜ TAMİRİ

Kadıköy uydu anten servisi TV sinyal yok çözümü tamiri. Televizyon, uydu, çanak anten ile alakalı yaşadığınız tüm sorunlarda hizmetinizde.

 TELEFON NUMARASINA TIKLA  ARA SERVİS İSTE

0216 483 42 42

0532 428 41 40

kadikoy uydu anten servisi tv sinyal yok cozumu tamiri

Kadıköy Uydu Anten Servisi TV Sinyal Yok Çözümü Tamiri

Kadıköy uydu anten servisi TV sinyal yok çözümü tamiri. Televizyon, uydu, çanak anten ile alakalı yaşadığınız tüm sorunlarda hizmetinizdeyiz.

KADIKÖY televizyon uydu anten servisi, televizyon uydu Sinyal yok diyor problemleri, kanal düzenleme taşıma sorunları, kablo kopuklukları yada su almış olduğu durumlarda uydu servisi ihtiyacı duyduğunuzda, çanak anten ayarı, sinyal yok hatası çözümlerinde, televizyon uydu anten servisine yada çanak anten kurulumu ihtiyacınız olduğunda, Lnb aşırı yüklenme hatalarında, Lnb arızaları gibi can sıkıcı durumlarda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TELEVİZYON NEDEN GÖSTERMEZ? NEDEN SİNYAL YOK DER?

Kadıköy Uydu Anten Servisi TV sinyal yok çözümü tamiri

Beğenerek izlediğiniz bir dizi yada günlerdir beklediğiniz maç saati geldi çattı televizyonu bir açtınız oda ne? Televizyon’da sinyal zayıf veya yok hatası yada uyduda sinyal yok diyor çekmiyor. Böylesi can sıkıcı bir durumla karşı karşıya iseniz çözüm aramaya en basit problemlerden başlayalım ki, belkide sizi beklediğiniz programa yetiştirebiliriz.

Daha açıklayıcı anlatabilmek açısından şu konuyu’da sizlere kısa yollu bir açıklayalım.

Led tv dahili uydu alıcısı nedir?

Kadıköy Uydu Anten Servisi TV sinyal yok çözümü tamiri

Teknolojinin gelişmesiyle beraber yeni nesil televizyonlar (led tv, plazma tv, 4k ultra hdtv vb) uydu alıcılarını kendi içinde barındırırlar işte buna dahili uydu alıcısı denir. Kadıköy Uydu Anten Servisi TV sinyal yok çözümü tamiri

Harici uydu alıcısı nedir?

Kadıköy Uydu Anten Servisi TV sinyal yok çözümü tamiri

Scart yada hdmi kablo ile televizyona bağlanan uydu alıcısı’dır.

Bu bilgiyide paylaştıktan sonra şimdi sıra geldi televizyonun neden göstermediğine. Öncelikle televizyonunuzun ve harici uydu alıcısı kullanıyorsanız, uydu alıcınızın elektrik prizine takılı ve açık konumda olduğuna emin olun. Şimdi dikkat! harici uydu alıcısı kullanıyorsanız ve ekran siyah ise uydu alıcınızdan televizyona giden bağlantı kablosunu kontrol edin, gevşemiş yada yerinden çıkmış olabilir, her iki tarafında takılı olduğundan emin olduktan sonra televizyonun kumandasından source yada intum tuşu ile bağlantı türünüzü seçin. Kendinden scartlı mini uydu alıcısı kullanıyor yada Scart kablo ile bağlanıyorsanız scart’ı, hdmi kablo ile bağlanıyorsanız hdmi girişini seçiniz buraya kadar her şey normal ise okumaya devam.

Ekranda aşırı akım yada lnb aşırı yüklenme yazıyorsa, çanak anten yada başka bir deyişle uydu anten tesisatınızda kısa devre var demektir.

Kadıköy Uydu Anten Servisi TV sinyal yok çözümü tamiri

Yine daha iyi anlayabilmeniz için çanak anten yada diğer bir değişle uydu anten tesisatından bahsetmemiz gerekiyor.

Günümüzde sık kullanılan 2 çeşit uydu sistemi bulunmaktadır. Bireysel uydu sistemi ve merkezi uydu sistemi. Bireysel uydu sistemi kullanıcının kendine ait çanak anten, LNB, kablo ve f konnektör ekipmanlarından oluşan uydu sistemi’dir. Merkezi uydu sistemleri ise binanın tamamına yayın sağlayan uydu santrali dediğimiz dağıtıcıdan dairelere yayın aktaran sistemdir. Kadıköy Uydu Anten Servisi TV sinyal yok çözümü tamiri

kadikoy uydu sistemleri

Bireysel uydu sisteminde kısa devre neden olur? sorusuna gelince üç ihtimal vardır. Birincisi lnb arızalı olabilir. ikincisi kablo arızalı yada birbirine temas etmemesi gereken metal örgü tel ile bakır telin temas etmesi sonucu oluşur. Üçüncü ihtimal ise birden fazla çanak anten yayınınız varsa (türksat, hotbird, astra vb) birleştirici görevi gören diseqc arızalanmış olabilir. Kadıköy Uydu Anten Servisi TV sinyal yok çözümü tamiri.

Merkezi uydu sistemi (ortak uydu anten sistemi) olan bir binada kısa devre probleminiz var ise uydu santralinden dairenize gelen kablo’da yada uydu santralinden sizin dairenize çıkış yapan slot arızalı olabilir. Bir de kontrol etmeniz gereken nokta daire içerisindeki uydu prizi ile televizyonunuzun arasında çekilmiş olan kablodur, aynı şekilde ondada kırılma yada metal örgü tel ile bakır telin temas etmesi söz konusu olabilir. Kadıköy Uydu Anten Servisi.

kadikoy uydu kablosu

 

Uyduda bazı kanallar çıkmıyor, sinyal zayıf yada bazı kanallarda sinyal yok sorunu

Kadıköy Uydu Anten Servisi TV sinyal yok çözümü tamiri.

Sizde uyduda bazı kanallarda sinyal yok sorunu yaşıyor, bazı kanallar göstermiyorsa çok yüksek ihtimalle çanak anten ayarı bozulmuş demektir, özellikle hd kanallarda bu problemle karşılaşılmaktadır. Çanak anten ve lnb hassas ayarı yapıldıktan sonra sorun çözülecektir. Nadirende olsa kabloda oluşan oksitlenmelerden dolayıda bu sorunu yaşıyor olabilirsiniz, çanak anten ayarlamasından sonra sorun devam ediyorsa uydu anten kablonuzu değiştiriniz.

Uyduda bazı kanallarda sinyal yok, bazı kanallar çekmiyor, bazı kanallar gitti, bazı kanallarda sinyal zayıf, bazı kanallar sinyal sorunu, uydu dağıtıcısında sinyal var kalite yok, uydu dağıtıcısında sinyal var görüntü yok.

Uyduda hiçbir kanal çekmiyor, uyduda sinyal yok, uydu sinyal yok diyor hatası çözümü

Kadıköy Uydu Anten Servisi TV sinyal yok çözümü tamiri.

Uydu anteni çekmiyor, sinyal yok sorunu yaşıyorsanız, uydu çanak anten tesisatınızda arıza var demektir. Çanak anten’in yön ayarı bozulmuş olabilir, kablonuzda arıza olabilir, lnb arızalanmış olabilir, düşük bir ihtimal olsa’da uydu alıcısı’da arızalanmış olabilir. Uydu dağıtıcısında sinyal var görüntü yok yada uydu dağıtıcısında sinyal var kalite yok ise gene aynı şekilde anten tesisatı arızalı demektir.Kadıköy Uydu Anten Servisi TV sinyal yok çözümü tamiri.

Kadıköy’de uydu kanal sinyal zayıf, uyduda sinyal var kalite yok, uydu zayıf sinyal, uydu çekmiyor, uydu çalışmıyor, uydu anten arıza, sinyal yok sorunu, uydum kanalları göstermiyor, uydu sinyal yok diyor, uydu zayıf sinyal, uydu çekmiyor, uydu çalışmıyor hatalarından her hangi biri ile karşı karşıya iseniz, bizimle iletişime geçebilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Uydu kanalları kayboldu, uyduda hiç kanal yok

Kadıköy Uydu Anten Servisi TV sinyal yok çözümü tamiri.

Uyduda kanal yok diyorsa uydu alıcısının kanalları silinmiş demektir. Türksat uydusu için 12380 v 27500 frekansını yazarak yeniden kanal yükleme işlemini yaptığınızda güncel kanallar yüklenecektir. Uyduda bazı kanallar kaybolduysa, kanal frekans değiştirmiş yada yayınına son vermiştir. Bazı kanallarda ses var görüntü yoksa bu genellikle sd uydu alıcıları yeniden kanal yükleme yapıldığında hd kanallarıda yükler, sd uydu alıcıları hd kanalları göstermediği için ses gelir ama görüntü alamazsınız. Kadıköy Uydu Anten Servisi TV sinyal yok çözümü tamiri.

Tek antenle 2 televizyon nasıl izlenir? Tekli elembiyi nasıl çoklu yaparız?

Kadıköy Uydu Anten Servisi TV sinyal yok çözümü tamiri.

Tek çanak iki uydu alıcı kullanabilmeniz için mevcut çanak anteninize çift çıkışlı lnb takar ve kablosunu çekerseniz her iki televizyon’dada bir birinden bağımsız istediğiniz kanalı seyredebilirsiniz.Tek çanakla çok uydu, elembi çoğaltıcı.

kadikoy lnb canak

 

Lnb çeşitleri, tek çıkışlı, iki çıkışlı olduğu gibi aynı zamanda dört çıkışlı ve sekiz çıkışlı çeşitleri’de bulunmaktadır.

Kadıköy uyducu, Kadıköy uydu arıza servisi, Kadıköy uydu bağlama, Kadıköy uydu kurulum, Kadıköy uydu anteni tamircileri, Kadıköy uydu onarim, Kadıköy uydu kurulum fiyatları, Kadıköy antenci, Kadıköy uydu anteni montajı ve Kadıköy uydu anteni ayarlama, Kadıköy uydu anten kurulumu yapan yerler, Kadıköy uydu anten arıza servisi, Kadıköy uydu anten ayarı, Kadıköy tv antenci, Kadıköy tv tamiri, Kadıköy tv montaj, Kadıköy tv canak montaj, Kadıköy tv kurulumu, Kadıköy tv canak montaj tel. Kadıköy Uydu Anten Servisi TV sinyal yok çözümü tamiri.

Kadıköy Uydu Anten Servisi TV sinyal yok çözümü tamiri.

Kadıköy uydu servisi ve çanak anten kurulum ücreti kullanılacak malzemenin özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçin. çanak anten kurulum fiyatları, çanak kurulum servis ücreti, çanak anten kurulumu fiyatları, en ucuz çanak anten servisi, ucuz uydu kurulumu, çanak anten kurulum fiyatları, çanak kurulum servis ücreti, çanak anten kurulumu fiyatları.

Kadıköy çanak anten montajı, Kadıköy çanak antenci, Kadıköy çanak anten nakil, Kadıköy çanak anten montaj servisi, Kadıköy çanak anten servisi, Kadıköy çanak anten kurulumu, Kadıköy çanak anten arıza ve tamiri, Kadıköy çanak anten kurulum fiyatları, Kadıköy çanak kurulum, Kadıköy çanak Kurulumu, Kadıköy çanak ayarlama, Kadıköy canak montaj.

KADIKÖY’DE HİZMET VERDİĞİMİZ UYDU ALICISI MARKALARI

Kadıköy Uydu Anten Servisi TV sinyal yok çözümü tamiri.

Kadıköy NextStar Uydu Alıcısı Servisi, Kadıköy Goldmaster Uydu Alıcısı Servisi, Kadıköy Atlanta Uydu Alıcısı Servisi, Kadıköy Hiremco Uydu Alıcısı Servisi, Kadıköy Sunny Uydu Alıcısı Servisi, Kadıköy Jameson Uydu Alıcısı Servisi, Kadıköy Dreambox Uydu Alıcısı Servisi, Kadıköy Homotech Uydu Alıcısı Servisi, Kadıköy Trident Uydu Alıcısı Servisi, Kadıköy Neta Uydu Alıcısı Servisi, Kadıköy Redline Uydu Alıcısı Servisi, Kadıköy Kawai Uydu Alıcısı Servisi, Kadıköy Arçelik Uydu Alıcısı Servisi, Kadıköy Showmax Uydu Alıcısı Servisi, Kadıköy Digiline Uydu Alıcısı Servisi, Kadıköy Amstrad Uydu Alıcısı Servisi, Kadıköy Baff Uydu Alıcısı Servisi, Kadıköy Botech Uydu Alıcısı Servisi, Kadıköy Corax Uydu Alıcısı Servisi, Kadıköy Yumatu Uydu Alıcısı Servisi, Kadıköy Tekniksat Uydu Alıcısı Servisi, Kadıköy Teknoline Uydu Alıcısı Servisi, Kadıköy Starbox Uydu Alıcısı Servisi, Kadıköy Dreamstar Uydu Alıcısı Servisi, Kadıköy Digitürk Servisi, Kadıköy Tivibu Servisi, Kadıköy Dsmart Servisi. Kadıköy Uydu Anten Servisi.

KADIKÖY’DE HİZMET VERDİĞİMİZ MAHALLELER

19 Mayıs Mahallesi

Acıbadem Mahallesi

Bostancı Mahallesi

Caddebostan Mahallesi

Caferağa Mahallesi

Dumlupınar Mahallesi

Eğitim Mahallesi

Erenköy Mahallesi

Fenerbahçe Mahallesi

Feneryolu Mahallesi

Fikirtepe Mahallesi

Göztepe Mahallesi

Hasanpaşa Mahallesi

Koşuyolu Mahallesi

Kozyatağı Mahallesi

Merdivenköy Mahallesi

Osmanağa Mahallesi

Rasimpaşa Mahallesi

Sahrayı Cedit Mahallesi

Suadiye Mahallesi

Zühtüpaşa Mahallesi

Kadıköy Hd uydu tamircisi
Kadıköy uyducusu
Kadıköy uyducuları
Kadıköy uydu alicisi kurulumu yapan yer
Kadıköy antenci
Kadıköy antenciler
Kadıköy anten kurulumu yapan servisler
Kadıköy en yakın uydu servisleri
Kadıköy uydu tamircileri
Kadıköy frekans ayari yapan servisler

Kadıköy merkezde uyducu
Kadıköy elektronik tamircisi
Kadıköy Tv uydu baglantisi
Kadıköy Tv anteni çekmiyor
Kadıköy televizyon anteni çekmiyor
Kadıköy Hd televizyon ayarlama
Kadıköy Hd uydu anteni değiştirme
Kadıköy televızyon uydu baglama
Kadıköy televizyon elembi anten bağlantısı
Kadıköy Smart tv canak anten ayarlari

Kadıköy hd uydu alıcılı led tv kurulum
Kadıköy çanak anten uydu ayarlari
Kadıköy çanak anten ayarları
Kadıköy çanak anten ayarlamak
Kadıköy çanak anten arıza ve tamiri
Kadıköy çanak anten yön bulma
Kadıköy çanak uydu ayarlama
Kadıköy çift çanak uydu kurulumu
Kadıköy uydu lnb ayarı
Kadıköy uydu Montajı

Kadıköy uydu bulma
Kadıköy uydu ayarlama
Kadıköy uydu bakim
Kadıköy uydu kurulum
Kadıköy uydu kurulum fiyatları
Kadıköy uydu tamiri dağıtıcı
Kadıköy uydu montajcisi
Kadıköy hd uydu servisi
Kadıköy uydu destek
Kadıköy uydu anteni çekmiyor

Kadıköy uydu anteni ayarı
Kadıköy uydu anteni takma
Kadıköy uydu anteni ayari yapan varmi
Kadıköy uydu anten servisi kurulumu
Kadıköy uydu anten ayarları
Kadıköy uydu anten kurulumu
Kadıköy uydu anten montaj
Kadıköy uydu anten ayarlama
Kadıköy uydu kurulumu nasıl yapılır
Kadıköy uyduyu ayarlama

Kadıköy uydu çanak Servisi
Kadıköy uydu canak kurulumu
Kadıköy uydu çanak anten kurulumu
Kadıköy uydu Çanak Ayarı
Kadıköy uydu çanak ayarlama
Kadıköy uydu çanak anten ayarı
Kadıköy uydu çanak montajı
Kadıköy uydu tamiri ayari servis
Kadıköy uydu arızası
Kadıköy uydu alıcısı ayarları

Kadıköy uydu alıcısı kurulumu
Kadıköy uydu kanallarını ayarlama
Kadıköy anten ayarı
Kadıköy anten ayarları
Kadıköy anten montajı
Kadıköy anten kurulum
Kadıköy anten kurulumu
Kadıköy anten ayarlama
Kadıköy görüntülü uydu ayarlama
Kadıköy lnb uydu ayarlama
Kadıköy lnb ayarlama
Kadıköy türksat servisleri istanbul

 

Kadıköy Samsung Televizyon Tv Tamir Servisi

Kadıköy LG Televizyon Tv Tamir Servisi

Kadıköy Philips Televizyon Tv Tamir Servisi

Kadıköy Sony Televizyon Tv Tamir Servisi

Kadıköy Vestel Televizyon Tv Tamir Servisi

Kadıköy Sharp Televizyon Tv Tamir Servisi

Kadıköy Panasonic Televizyon Tv Tamir Servisi

Kadıköy Toshiba Televizyon Tv Tamir Servisi

Kadıköy Jvc Televizyon Tv Tamir Servisi

Kadıköy Grundig Televizyon Tv Tamir Servisi

Kadıköy Arçelik Televizyon Tv Tamir Servisi

Kadıköy Seg Televizyon Tv Tamir Servisi

Kadıköy Sunny Televizyon Tv Tamir Servisi

Kadıköy NextStar Televizyon Tv Tamir Servisi

Kadıköy Yumatu Televizyon Tv Tamir Servisi

Kadıköy Axen Televizyon Tv Tamir Servisi

Kadıköy Jameson Televizyon Tv Tamir Servisi

Kadıköy Olımpıa Televizyon Tv Tamir Servisi

Kadıköy Fınlux Televizyon Tv Tamir Servisi

Kadıköy Altus Televizyon Tv Tamir Servisi

Kadıköy Saba Televizyon Tv Tamir Servisi