MALTEPE UYDU ANTEN SERVİSİ TV SİNYAL YOK ÇÖZÜMÜ TAMİRİ

Maltepe uydu anten servisi TV sinyal yok çözümü tamiri. Televizyon, uydu, çanak anten ile alakalı yaşadığınız tüm sorunlarda hizmetinizde.

 TELEFON NUMARASINA TIKLA  ARA SERVİS İSTE

0216 483 42 42

0532 428 41 40

maltepe uydu anten servisi tv sinyal yok cozumu tamiri

Maltepe Uydu Anten Servisi TV Sinyal Yok Çözümü Tamiri

Maltepe uydu anten servisi TV sinyal yok çözümü tamiri. Televizyon, uydu, çanak anten ile alakalı yaşadığınız tüm sorunlarda hizmetinizdeyiz.

MALTEPE televizyon uydu anten servisi, televizyon uydu Sinyal yok diyor problemleri, kanal düzenleme taşıma sorunları, kablo kopuklukları yada su almış olduğu durumlarda uydu servisi ihtiyacı duyduğunuzda, çanak anten ayarı, sinyal yok hatası çözümlerinde, televizyon uydu anten servisine yada çanak anten kurulumu ihtiyacınız olduğunda, Lnb aşırı yüklenme hatalarında, Lnb arızaları gibi can sıkıcı durumlarda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TELEVİZYON NEDEN GÖSTERMEZ? NEDEN SİNYAL YOK DER?

Maltepe Uydu Anten Servisi TV sinyal yok çözümü tamiri

Beğenerek izlediğiniz bir dizi yada günlerdir beklediğiniz maç saati geldi çattı televizyonu bir açtınız oda ne? Televizyon’da sinyal zayıf veya yok hatası yada uyduda sinyal yok diyor çekmiyor. Böylesi can sıkıcı bir durumla karşı karşıya iseniz çözüm aramaya en basit problemlerden başlayalım ki, belkide sizi beklediğiniz programa yetiştirebiliriz.

Daha açıklayıcı anlatabilmek açısından şu konuyu’da sizlere kısa yollu bir açıklayalım.

Led tv dahili uydu alıcısı nedir?

Maltepe Uydu Anten Servisi TV sinyal yok çözümü tamiri

Teknolojinin gelişmesiyle beraber yeni nesil televizyonlar (led tv, plazma tv, 4k ultra hdtv vb) uydu alıcılarını kendi içinde barındırırlar işte buna dahili uydu alıcısı denir. Maltepe Uydu Anten Servisi TV sinyal yok çözümü tamiri

Harici uydu alıcısı nedir?

Maltepe Uydu Anten Servisi TV sinyal yok çözümü tamiri

Scart yada hdmi kablo ile televizyona bağlanan uydu alıcısı’dır.

Bu bilgiyide paylaştıktan sonra şimdi sıra geldi televizyonun neden göstermediğine. Öncelikle televizyonunuzun ve harici uydu alıcısı kullanıyorsanız, uydu alıcınızın elektrik prizine takılı ve açık konumda olduğuna emin olun. Şimdi dikkat! harici uydu alıcısı kullanıyorsanız ve ekran siyah ise uydu alıcınızdan televizyona giden bağlantı kablosunu kontrol edin, gevşemiş yada yerinden çıkmış olabilir, her iki tarafında takılı olduğundan emin olduktan sonra televizyonun kumandasından source yada intum tuşu ile bağlantı türünüzü seçin. Kendinden scartlı mini uydu alıcısı kullanıyor yada Scart kablo ile bağlanıyorsanız scart’ı, hdmi kablo ile bağlanıyorsanız hdmi girişini seçiniz buraya kadar her şey normal ise okumaya devam.

Ekranda aşırı akım yada lnb aşırı yüklenme yazıyorsa, çanak anten yada başka bir deyişle uydu anten tesisatınızda kısa devre var demektir.

Maltepe Uydu Anten Servisi TV sinyal yok çözümü tamiri

Yine daha iyi anlayabilmeniz için çanak anten yada diğer bir değişle uydu anten tesisatından bahsetmemiz gerekiyor.

Günümüzde sık kullanılan 2 çeşit uydu sistemi bulunmaktadır. Bireysel uydu sistemi ve merkezi uydu sistemi. Bireysel uydu sistemi kullanıcının kendine ait çanak anten, LNB, kablo ve f konnektör ekipmanlarından oluşan uydu sistemi’dir. Merkezi uydu sistemleri ise binanın tamamına yayın sağlayan uydu santrali dediğimiz dağıtıcıdan dairelere yayın aktaran sistemdir. Maltepe Uydu Anten Servisi TV sinyal yok çözümü tamiri

maltepe uydu sistemleri

Bireysel uydu sisteminde kısa devre neden olur? sorusuna gelince üç ihtimal vardır. Birincisi lnb arızalı olabilir. ikincisi kablo arızalı yada birbirine temas etmemesi gereken metal örgü tel ile bakır telin temas etmesi sonucu oluşur. Üçüncü ihtimal ise birden fazla çanak anten yayınınız varsa (türksat, hotbird, astra vb) birleştirici görevi gören diseqc arızalanmış olabilir. Maltepe Uydu Anten Servisi TV sinyal yok çözümü tamiri.

Merkezi uydu sistemi (ortak uydu anten sistemi) olan bir binada kısa devre probleminiz var ise uydu santralinden dairenize gelen kablo’da yada uydu santralinden sizin dairenize çıkış yapan slot arızalı olabilir. Bir de kontrol etmeniz gereken nokta daire içerisindeki uydu prizi ile televizyonunuzun arasında çekilmiş olan kablodur, aynı şekilde ondada kırılma yada metal örgü tel ile bakır telin temas etmesi söz konusu olabilir. Maltepe Uydu Anten Servisi TV sinyal yok çözümü tamiri.

maltepe uydu kablosu

Uyduda bazı kanallar çıkmıyor, sinyal zayıf yada bazı kanallarda sinyal yok sorunu

Maltepe Uydu Anten Servisi TV sinyal yok çözümü tamiri.

Sizde uyduda bazı kanallarda sinyal yok sorunu yaşıyor, bazı kanallar göstermiyorsa çok yüksek ihtimalle çanak anten ayarı bozulmuş demektir, özellikle hd kanallarda bu problemle karşılaşılmaktadır. Çanak anten ve lnb hassas ayarı yapıldıktan sonra sorun çözülecektir. Nadirende olsa kabloda oluşan oksitlenmelerden dolayıda bu sorunu yaşıyor olabilirsiniz, çanak anten ayarlamasından sonra sorun devam ediyorsa uydu anten kablonuzu değiştiriniz.

Uyduda bazı kanallarda sinyal yok, bazı kanallar çekmiyor, bazı kanallar gitti, bazı kanallarda sinyal zayıf, bazı kanallar sinyal sorunu, uydu dağıtıcısında sinyal var kalite yok, uydu dağıtıcısında sinyal var görüntü yok.

Uyduda hiçbir kanal çekmiyor, uyduda sinyal yok, uydu sinyal yok diyor hatası çözümü

Maltepe Uydu Anten Servisi TV sinyal yok çözümü tamiri.

Uydu anteni çekmiyor, sinyal yok sorunu yaşıyorsanız, uydu çanak anten tesisatınızda arıza var demektir. Çanak anten’in yön ayarı bozulmuş olabilir, kablonuzda arıza olabilir, lnb arızalanmış olabilir, düşük bir ihtimal olsa’da uydu alıcısı’da arızalanmış olabilir. Uydu dağıtıcısında sinyal var görüntü yok yada uydu dağıtıcısında sinyal var kalite yok ise gene aynı şekilde anten tesisatı arızalı demektir.Maltepe Uydu Anten Servisi TV sinyal yok çözümü tamiri.

Maltepe’de uydu kanal sinyal zayıf, uyduda sinyal var kalite yok, uydu zayıf sinyal, uydu çekmiyor, uydu çalışmıyor, uydu anten arıza, sinyal yok sorunu, uydum kanalları göstermiyor, uydu sinyal yok diyor, uydu zayıf sinyal, uydu çekmiyor, uydu çalışmıyor hatalarından her hangi biri ile karşı karşıya iseniz, bizimle iletişime geçebilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Uydu kanalları kayboldu, uyduda hiç kanal yok

Maltepe Uydu Anten Servisi TV sinyal yok çözümü tamiri.

Uyduda kanal yok diyorsa uydu alıcısının kanalları silinmiş demektir. Türksat uydusu için 12380 v 27500 frekansını yazarak yeniden kanal yükleme işlemini yaptığınızda güncel kanallar yüklenecektir. Uyduda bazı kanallar kaybolduysa, kanal frekans değiştirmiş yada yayınına son vermiştir. Bazı kanallarda ses var görüntü yoksa bu genellikle sd uydu alıcıları yeniden kanal yükleme yapıldığında hd kanallarıda yükler, sd uydu alıcıları hd kanalları göstermediği için ses gelir ama görüntü alamazsınız. Maltepe Uydu Anten Servisi TV sinyal yok çözümü tamiri.

Tek antenle 2 televizyon nasıl izlenir? Tekli elembiyi nasıl çoklu yaparız?

Maltepe Uydu Anten Servisi TV sinyal yok çözümü tamiri.

Tek çanak iki uydu alıcı kullanabilmeniz için mevcut çanak anteninize çift çıkışlı lnb takar ve kablosunu çekerseniz her iki televizyon’dada bir birinden bağımsız istediğiniz kanalı seyredebilirsiniz.Tek çanakla çok uydu, elembi çoğaltıcı.

maltepe lnb canak

Lnb çeşitleri, tek çıkışlı, iki çıkışlı olduğu gibi aynı zamanda dört çıkışlı ve sekiz çıkışlı çeşitleri’de bulunmaktadır.

Maltepe uyducu, Maltepe uydu arıza servisi, Maltepe uydu bağlama, Maltepe uydu kurulum, Maltepe uydu anteni tamircileri, Maltepe uydu onarim, Maltepe uydu kurulum fiyatları, Maltepe antenci, Maltepe uydu anteni montajı ve Maltepe uydu anteni ayarlama, Maltepe uydu anten kurulumu yapan yerler, Maltepe uydu anten arıza servisi, Maltepe uydu anten ayarı, Maltepe tv antenci, Maltepe tv tamiri, Maltepe tv montaj, Maltepe tv canak montaj, Maltepe tv kurulumu, Maltepe tv canak montaj tel. Maltepe Uydu Anten Servisi TV sinyal yok çözümü tamiri.

Maltepe Uydu Anten Servisi TV sinyal yok çözümü tamiri.

Maltepe uydu servisi ve çanak anten kurulum ücreti kullanılacak malzemenin özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçin. çanak anten kurulum fiyatları, çanak kurulum servis ücreti, çanak anten kurulumu fiyatları, en ucuz çanak anten servisi, ucuz uydu kurulumu, çanak anten kurulum fiyatları, çanak kurulum servis ücreti, çanak anten kurulumu fiyatları.

Maltepe çanak anten montajı, Maltepe çanak antenci, Maltepe çanak anten nakil, Maltepe çanak anten montaj servisi, Maltepe çanak anten servisi, Maltepe çanak anten kurulumu, Maltepe çanak anten arıza ve tamiri, Maltepe çanak anten kurulum fiyatları, Maltepe çanak kurulum, Maltepe çanak Kurulumu, Maltepe çanak ayarlama, Maltepe canak montaj.

MALTEPE’DE HİZMET VERDİĞİMİZ UYDU ALICISI MARKALARI

Maltepe Uydu Anten Servisi TV sinyal yok çözümü tamiri.

Maltepe NextStar Uydu Alıcısı Servisi, Maltepe Goldmaster Uydu Alıcısı Servisi, Maltepe Atlanta Uydu Alıcısı Servisi, Maltepe Hiremco Uydu Alıcısı Servisi, Maltepe Sunny Uydu Alıcısı Servisi, Maltepe Jameson Uydu Alıcısı Servisi, Maltepe Dreambox Uydu Alıcısı Servisi, Maltepe Homotech Uydu Alıcısı Servisi, Maltepe Trident Uydu Alıcısı Servisi, Maltepe Neta Uydu Alıcısı Servisi, Maltepe Redline Uydu Alıcısı Servisi, Maltepe Kawai Uydu Alıcısı Servisi, Maltepe Arçelik Uydu Alıcısı Servisi, Maltepe Showmax Uydu Alıcısı Servisi, Maltepe Digiline Uydu Alıcısı Servisi, Maltepe Amstrad Uydu Alıcısı Servisi, Maltepe Baff Uydu Alıcısı Servisi, Maltepe Botech Uydu Alıcısı Servisi, Maltepe Corax Uydu Alıcısı Servisi, Maltepe Yumatu Uydu Alıcısı Servisi, Maltepe Tekniksat Uydu Alıcısı Servisi, Maltepe Teknoline Uydu Alıcısı Servisi, Maltepe Starbox Uydu Alıcısı Servisi, Maltepe Dreamstar Uydu Alıcısı Servisi, Maltepe Digitürk Servisi, Maltepe Tivibu Servisi, Maltepe Dsmart Servisi. Maltepe Uydu Anten Servisi.

MALTEPE’DE HİZMET VERDİĞİMİZ MAHALLELER

Yalı Mahallesi
Çınar Mahallesi
Girne Mahallesi
Cevizli Mahallesi
Fındıklı Mahallesi
Gülsuyu Mahallesi

Gülensu Mahallesi
Altıntepe Mahallesi
İdealtepe Mahallesi
Esenkent Mahallesi
Feyzullah Mahallesi
Küçükyalı Mahallesi

Başıbüyük Mahallesi
Aydınevler Mahallesi
Bağlarbaşı Mahallesi
Altayçeşme Mahallesi
Zümrütevler Mahallesi
Büyükbakkalköy Mahallesi

Maltepe Hd uydu tamircisi
Maltepe uyducusu
Maltepe uyducuları
Maltepe uydu alicisi kurulumu yapan yer
Maltepe antenci
Maltepe antenciler
Maltepe anten kurulumu yapan servisler
Maltepe en yakın uydu servisleri
Maltepe uydu tamircileri
Maltepe frekans ayari yapan servisler

Maltepe merkezde uyducu
Maltepe elektronik tamircisi
Maltepe Tv uydu baglantisi
Maltepe Tv anteni çekmiyor
Maltepe televizyon anteni çekmiyor
Maltepe Hd televizyon ayarlama
Maltepe Hd uydu anteni değiştirme
Maltepe televızyon uydu baglama
Maltepe televizyon elembi anten bağlantısı
Maltepe Smart tv canak anten ayarlari

Maltepe hd uydu alıcılı led tv kurulum
Maltepe çanak anten uydu ayarlari
Maltepe çanak anten ayarları
Maltepe çanak anten ayarlamak
Maltepe çanak anten arıza ve tamiri
Maltepe çanak anten yön bulma
Maltepe çanak uydu ayarlama
Maltepe çift çanak uydu kurulumu
Maltepe uydu lnb ayarı
Maltepe uydu Montajı

Maltepe uydu bulma
Maltepe uydu ayarlama
Maltepe uydu bakim
Maltepe uydu kurulum
Maltepe uydu kurulum fiyatları
Maltepe uydu tamiri dağıtıcı
Maltepe uydu montajcisi
Maltepe hd uydu servisi
Maltepe uydu destek
Maltepe uydu anteni çekmiyor

Maltepe uydu anteni ayarı
Maltepe uydu anteni takma
Maltepe uydu anteni ayari yapan varmi
Maltepe uydu anten servisi kurulumu
Maltepe uydu anten ayarları
Maltepe uydu anten kurulumu
Maltepe uydu anten montaj
Maltepe uydu anten ayarlama
Maltepe uydu kurulumu nasıl yapılır
Maltepe uyduyu ayarlama

Maltepe uydu çanak Servisi
Maltepe uydu canak kurulumu
Maltepe uydu çanak anten kurulumu
Maltepe uydu Çanak Ayarı
Maltepe uydu çanak ayarlama
Maltepe uydu çanak anten ayarı
Maltepe uydu çanak montajı
Maltepe uydu tamiri ayari servis
Maltepe uydu arızası
Maltepe uydu alıcısı ayarları

Maltepe uydu alıcısı kurulumu
Maltepe uydu kanallarını ayarlama
Maltepe anten ayarı
Maltepe anten ayarları
Maltepe anten montajı
Maltepe anten kurulum
Maltepe anten kurulumu
Maltepe anten ayarlama
Maltepe görüntülü uydu ayarlama
Maltepe lnb uydu ayarlama
Maltepe lnb ayarlama
Maltepe türksat servisleri istanbul

Maltepe Samsung Televizyon Tv Tamir Servisi

Maltepe LG Televizyon Tv Tamir Servisi

Maltepe Philips Televizyon Tv Tamir Servisi

Maltepe Sony Televizyon Tv Tamir Servisi

Maltepe Vestel Televizyon Tv Tamir Servisi

Maltepe Sharp Televizyon Tv Tamir Servisi

Maltepe Panasonic Televizyon Tv Tamir Servisi

Maltepe Toshiba Televizyon Tv Tamir Servisi

Maltepe Jvc Televizyon Tv Tamir Servisi

Maltepe Grundig Televizyon Tv Tamir Servisi

Maltepe Arçelik Televizyon Tv Tamir Servisi

Maltepe Seg Televizyon Tv Tamir Servisi

Maltepe Sunny Televizyon Tv Tamir Servisi

Maltepe NextStar Televizyon Tv Tamir Servisi

Maltepe Yumatu Televizyon Tv Tamir Servisi

Maltepe Axen Televizyon Tv Tamir Servisi

Maltepe Jameson Televizyon Tv Tamir Servisi

Maltepe Olımpıa Televizyon Tv Tamir Servisi

Maltepe Fınlux Televizyon Tv Tamir Servisi

Maltepe Altus Televizyon Tv Tamir Servisi

Maltepe Saba Televizyon Tv Tamir Servisi